İrtibat Numarası
03123588094
Dil Seçin
tren
Dil Seçin
tren

ÖZEL MURADİYE HASKÖY YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Huzur, konfor, güler yüz ve sınırsız hizmetimizle, öğrencilerimiz geleceğe emin adımlarla yürürlerken daima yanlarında destekçi olarak bulunmak en önemli vazifemizdir.

Aile ortamını aratmayacak olan sıcakkanlı personelimiz, öğrencilere özel tasarlanmış olan  2-3 kişilik odalarımız ve yurdumuzdaki ortak kullanım alanlarımız, eğitim yaşantınıza katkı sağlayacak olan kişisel gelişim seminerlerimiz, sanatsal ve kültürel faaliyetlerimiz ve gezilerimiz…

Her şey sizler için düşünüldü…

Kararınızın doğruluğundan emin olmak için mutlaka yurdumuzu ziyaret edin!

HİZMETLERİMİZ

 66  kişilik kapasitesi olan yurdumuzun odaları  2 ve 3 kişilik olarak düzenlenmiştir. Odalarda wc- banyo,  çalışma masası, eşya dolabı, bazalı  yatak, wifi  bağlantısı mevcuttur.

Bahçe manzaralı olan yemekhanemizde kahvaltı  ve akşam yemeği verilmekte olup, gün içerisinde ücretsiz çay  imkanı sunulmuştur.

Yurt bünyesinde bulunan çalışma salonu, kütüphane, spor odası, proje odası, valiz odaları çamaşırhane ve  ütü odası  ortak kullanım alanı olarak gün boyu hizmete açıktır.

Yurt genel temizliği ve odaların temizliği yurt personeli tarafından düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

Etkinlikler:

Eğitim öğretim döneminde tarihi ve kültürel geziler, tiyatro ve sinema gezileri, pikniklerin de içerisinde bulunduğu çeşitli sosyal aktiviteler de talepler doğrultusunda öğrencilere sunulacak hizmetler arasında yer almaktadır. Yurdumuz, AVM, Gross market, park ve sosyal alanların olduğu yerlere yürüyüş mesafesindedir.

ULAŞIM

Yurdumuz;

Kızılay, Ulus, Sıhhıye merkezleri  tek vasıta olmak üzere;

Yıldırım Beyazıt Ünv. Esenboğa Kapmüsü, Hacı Bayram Veli  Ünv. İslami İlimler Fakültesi, Ankara Ünv. Veterinerlik ve Ziraat Fakültesi, Medipol Ünv, Sosyal Bilimler Üniversitelerine tek vasıta ile ulaşım sağlanmaktadır. Keçiören ilçesinde bulunan Ankara Ünv Sağlık Bilimleri  Fakültesi’ne 2,9 km, Sağlık Bilimleri Fakültesi(Gülhane)4,5 km, uzaklıktadır.

Ankara Ünv Eczacılık, Gazi Ünv. Mimarlık ve Mühendislik fakültelerine 9 km, Ankara Ünv. İlahiyat fakültesine 10 km, Gazi Ünv  Beşevler kampüsüne 12 km uzaklıktadır.

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR CAD. Yeşilöz Mah.1968.sk.No:2 Keçiören/Ankara

Tel:03123399239 Cep:05056724532